Team Mystique
Luistelijat kaudella 2020–2021

Emilia Balistreri

Emilia Balistreri

lempinimi: Emi
syntymävuosi: 2005
kausi joukkueessa: 2. kausi
lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20), Spirit of the lake (TD vapaa 17-18)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: MM3-valintakisan voitto

Vanessa Blomqvist

Vanessa Blomqvist

Lempinimi: Vane
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Spirit of the lake (TD vapaa 17-18)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: TD 18-19 aluemestis
Neea-Maria Bäckman

Neea-Maria Bäckman

Lempinimi: Nepa
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20), Spirit of the lake (TD vapaa 17-18)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinnat 2020 ja MM-reissu 2020
Frida Gummerus

Frida Gummerus

Lempinimi: Frippe
Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Never give up (TD vapaa 18-19)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: TD 18-19 aluemestis
Ellen Heikkilä

Ellen Heikkilä

Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: 2019-2020 Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valintakilpailut 2020 ja MM-kisat 2020
Milena Hänninen

Milena Hänninen

Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Never give up (TD vapaa 18-19)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: TD 18-19 aluemestis
Iida Kankaanranta

Iida Kankaanranta

Lempinimi: Liitu
Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinnat 2020, MM-kisat 2020
Emilia Kostiainen

Emilia Kostiainen

Lempinimi: Emppu
Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Dreaming in New york (TD vapaa 19-20), Vamppyyrikartano (TS vapaa 17-18)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: Mystikkeihin pääsy
Emma Lahtinen

Emma Lahtinen

Lempinimi: Pikkis
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinnat ja MM-kisat 2020
Anna Kivekäs

Anna Kivekäs

Lempinimi: Kivekäs
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 3. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinta 2020, MM-kisat 2020
Anna Loimaranta

Anna Loimaranta

Lempinimi: Loimis
Syntymävuosi: 2002
Kausi joukkueessa: 3. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valintakilpailu ja MM-kisat 2020
Kukka-Maaria Niittuinperä

Kukka-Maaria Niittuinperä

Lempinimi: Kukkis
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 3. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinnat 2020 ja MM-kisat 2020
Jasmin Nyberg

Jasmin Nyberg

Lempinimi: Jassu
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 3. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valintakilpailut ja MM-kisat 2020
Anni Penttinen

Anni Penttinen

Lempinimi: Pena
Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: MM-kisat ja viime kauden kolmosvalinnat
Mea Penttinen

Mea Penttinen

Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 2019-2020 3. valinnat

 

Asta Poijärvi

Asta Poijärvi

Lempinimi: Boijärvi
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 3. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinnat 2020
Maria Roininen

Maria Roininen

Lempinimi: Martza
Syntymävuosi: 2002
Kausi joukkueessa: 3. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20), Spirit of the lake (TD vapaa 17-18)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valintakilpailu 2020
Ida Ruusunoksa

Ida Ruusunoksa

Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Red Dress (Reflections vapaa 18-19)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: Mozart Cup 2017
Sinna Salmela

Sinna Salmela

Lempinimi: Sindu
Syntymävuosi: 2003
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinnat 2020 ja MM-kisat 2020
Sofia Saukkonen

Sofia Saukkonen

Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Spirit of the lake (TD vapaa 17-18)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: Ekat kisat SM-tasolla Rouenissa (17-18)
Isla Savolainen

Isla Savolainen

Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Never give up (TD vapaa 18-19)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: TD 18-19 aluemestis
Ingrid Stockmann

Ingrid Stockmann

Asema

Lempinimi: Inkeri
Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: kilpailu MM-kisoissa
Reetta Säilä

Reetta Säilä

Lempinimi: Retu
Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Galaxien sankarit (TS vapaa 15-16)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: TD 18-19 aluemestikset
Emma Tikkanen

Emma Tikkanen

Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 2. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valintakilpailut 2020
Annika Tulokas

Annika Tulokas

Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Gargoyles / Yön soturit (JTL minorit vapaa 16-17)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: ensimmäinen ulkomaan kisamatka Berliinissä
Kiira Uitti

Kiira Uitti

Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Never give up (TD vapaa 18-19)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: TD 18-19 aluemestis
Tessa Varis

Tessa Varis

Syntymävuosi: 2004
Kausi joukkueessa: 1. kausi
Lempiohjelma: Never give up (TD vapaa 18-19)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: TD 18-19 Aluemestis
Aino Äijö

Aino Äijö

Syntymävuosi: 2002
Kausi joukkueessa: 3. kausi
Lempiohjelma: Tique Tock (TM vapaa 19-20)
Ikimuistoinen hetki luistelussa: 3. valinnat 2020, MM-kisat 2020