Team Dynamique

Luistelijat kaudella 2020-2021

Amanda

Amanda

Lempinimi: Ama
Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: SM-hopea

Ansa

Ansa

Syntymävuosi: 2007
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: Staalo (Minimints 2019-20)
Ikimuistoinen luisteluhetki: minoreiden loppukisojen voitto 2020

Elle

Elle

Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: SM-hopea
Erin

Erin

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: Seikkailu kivikaudella (Team Sympatique 2018-19)
Ikimuistoinen luisteluhetki: 2. valintakisan voitto 2018-19
Hilla

Hilla

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: ensimmäinen kansainvälinen kisa ja SM-hopea
Iida

Iida

Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: Vamppyyrikartano (Team Sympatique 2017-18)
ikimuistoinen luisteluhetki: kisojen voitot esim. kivikaudella

Iris

Iris

Syntymävuosi: 2007
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: Seikkailu kivikaudella (Team Sympatique 2018-19)
Ikimuistoinen luisteluhetki: loppukisavoitto

Jessica

Jessica

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: Dreaming in New York (Team Dynamique 2019-20)
Ikimuistoinen luisteluhetki: Minoreiden loppukisan voitto 2019
Julia

Julia

Syntymävuosi: 2007
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: Seikkailu kivikaudella (Team Sympatique 2018-19)
Ikimuistoinen luisteluhetki: loppukisojen voitto

Kaisla

Kaisla

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: Seikkailu kivikaudella (Team Sympatique 2018-19)
Ikimuistoinen luisteluhetki: loppukisojen voitto

Laura

Laura

Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: kolmas
Lempiohjelma: tämän kauden ohjelma
Ikimuistoinen luisteluhetki: kansainväliset ja SM-kisat ja pääsy HSK:hon
Mai

Mai

Syntymävuosi: 2008
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: se kun mä näin mun ekat luistimet kesällä
Maria

Maria

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: tämän kauden tai 2013 Team Minique
Ikimuistoinen luisteluhetki: 2019 loppukisat ja 2020 Hevelius Cup Gdanskissa

Meea

Meea

Lempinimi: Mepsu
Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: minoreissa loppukisan voitto kivikaudella
Milja

Milja

Syntymävuosi: 2007
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: kaikki kisamatkat ja kisat
Nella

Nella

Lempinimi: Nepa
Syntymävuosi: 2008
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: loppukisat 2019
Peppi

Peppi

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: tämän kauden
Ikimuistoinen luisteluhetki: 2019 loppukisat
Ronja

Ronja

Syntymävuosi: 2005
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: Mestarikokki (Team Minique 2013-14)
ikimuistoinen luisteluhetki: Puolan kisamatka 2020

Saga

Saga

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: ensimmäinen
Lempiohjelma: taikalamppu (Sunny steps 2018-19)
Ikimuistoinen luisteluhetki: Team Sympatiqueen pääseminen 2019
Venla

Venla

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: Seikkailu kivikaudella (Team Sympatique 2018-19)
ikimuistoinen luisteluhetki: kun ollaan voitettu kisoja
Vera

Vera

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: Team Sympatique 16-17
Ikimuistoinen luisteluhetki: 2020 kisat Puolassa
Viivi

Viivi

Syntymävuosi: 2006
Kausi joukkueessa: toinen
Lempiohjelma: Seikkailu kivikaudella (Team Sympatique 2018-19)
Ikimuistoinen luisteluhetki: kun ollaan voitettu kisat