Minien 2. valintakisa 18.1.2020, lohko 1 ja Tähtisarjojen kutsukisa 27.11.2019

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22.7″ fb_built=”1″ _i=”0″ _address=”0″][et_pb_row column_structure=”3_5,2_5″ _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” _i=”0″ _address=”0.0″][et_pb_column type=”3_5″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” _i=”0″ _address=”0.0.0″ custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ header_font=”||||||||” header_4_font=”||||||||” header_5_font=”||||||||” _i=”0″ _address=”0.0.0.0″]

Minien 2. valintakilpailu, lohko 1

 

Aika: La 18.1.2020  klo 8.45 –  11.50

Paikka: Oulunkylän jäähalli, Käskynhaltijantie 11, 00640 Helsinki

Sarjat: Minit, tytöt ja pojat

Arviointi: Laajennettu tähtiarviointi

Tuomarit: Cristina Simionescu (YT), Rosa Kivilaakso ja Ida Hellström 

[/et_pb_text][et_pb_button button_text=”TULOKSET” _builder_version=”3.29.3″ box_shadow_style=”preset6″ box_shadow_color=”#0c71c3″ _i=”1″ _address=”0.0.0.1″][/et_pb_button][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ _i=”2″ _address=”0.0.0.2″]

Minit 2011 ja nuoremmat

Minit, pojat

Minit 2010

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ _i=”3″ _address=”0.0.0.3″]

Kilpailun dokumentit:

Kilpailukutsu
Osallistujat
Kilpailuvahvistus
Luistelujärjestys (päiv. 16.1.2020)
Verryttelyryhmät (päiv. 16.1.2020)

Tulo-ohje (12.1.2020)

[/et_pb_text][et_pb_image align_tablet=”center” align_last_edited=”on|desktop” _builder_version=”3.29.3″ hover_enabled=”0″ _i=”4″ _address=”0.0.0.4″][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ header_font=”||||||||” header_4_font=”||||||||” header_5_font=”||||||||” _i=”5″ _address=”0.0.0.5″]

Kuvat: Heikki Mitikka, @Riotcolorphoto

 

 

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ header_font=”||||||||” header_4_font=”||||||||” header_5_font=”||||||||” _i=”6″ _address=”0.0.0.6″]

Tähtisarjojen kutsukilpailu

 

Aika: Ke 27.11.2019. Alustava aikataulu klo 15.00 – 18.25

Paikka: Myllypuron Jäähalli, Ratasmyllynkuja 1, 00900 Helsinki

Sarjat: Minit 2011 ja nuoremmat, Minit 2010, B-Silmut, Aluedebytantit ja Aluesilmut

Arviointi: Laajennettu tähtiarviointi

Tuomarit: Cristina Simionescu, Ida Hellström, Elli-Noora Nevalainen 

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ header_font=”||||||||” header_4_font=”||||||||” header_5_font=”||||||||” _i=”7″ _address=”0.0.0.7″]

Kilpailun dokumentit:

Kilpailukutsu
Osallistujat
Kilpailuvahvistus
Arvottu luistelujärjestys
Verryttelyryhmät ja aikataulu 

Tulokset:

Minit 2010

Minit 2011 ja nuoremmat

B-Silmut, tytöt

B-Silmut, pojat

Aluesilmut

Aluedebytantit

 

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_5″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” _i=”1″ _address=”0.0.1″ custom_padding__hover=”|||”][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]